Förtroendevalda hos oss.

Kjell Hammerin (S)

Kontaktinformation

E-post:
Kjell.Hammerin@pol.tierp.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-11-05 - 2022-12-31
Utskottet för arbete och omsorg Ledamot 2019-12-03 - 2022-12-31