Förtroendevalda hos oss.

Christina Holmström (S)

Kontaktinformation

E-post:
christina.holmstrom@pol.tierp.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-11-06 - 2022-12-31