Förtroendevalda hos oss.

Lars-Olof Färnström (S)

Kontaktinformation

E-post:
lars-olof.farnstrom@pol.tierp.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Lokala säkerhetsnämnden vid Forsmarks kärnkraftverk Ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31
Räddningsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Östhammars referensgrupp för slutförvar Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31