Förtroendevalda hos oss.

Margaretha Magnusson (S)

Kontaktinformation

E-post:
margaretha.magnusson@pol.tierp.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jävsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Lokala säkerhetsnämnden vid Forsmarks kärnkraftverk Ledamot 2019-01-01 - 2020-12-31
Räddningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Tierps bataljons hemvärnsråd Ledamot 2008-03-04 -