Förtroendevalda hos oss.

Christina Svensson (S)

Kontaktinformation

E-post:
christina.svensson@pol.tierp.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Stiftelsen Leufsta Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14