Förtroendevalda hos oss.

Helena Broman (S)

Kontaktinformation

E-post:
helena.broman@pol.tierp.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndemän 2016-01-01 - 2019-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Överförmyndarnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31