Förtroendevalda hos oss.

Torgny Helgesson (S)

Kontaktinformation

E-post:
torgny.helgesson@pol.tierp.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-11-06 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-11-13 - 2022-12-31