Förtroendevalda hos oss.

Lotta Olsén (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-06-30 - 2018-10-14
Valnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31