Förtroendevalda hos oss.

Pontus Söderberg (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jävsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-03-23 - 2018-10-14