Förtroendevalda hos oss.

Helena Broman (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Valnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31